המלצות

יעל כותבת:

בחרתי להגיע אליך כי זה הריון מורכב בגלל אובדן שהיה לי ועכשיו לראשונה סכרת ורציתי נוחות ומקצועיות וליווי בלי להיטרטר עם עוד תורים ואי זמינות בקופה. רציתי נוח ונגיש ומקצועי כמובן.
קיבלתי עליך המלצות שונות ושמחתי שאפשר גם בסקייפ.

אמנם ראיתי הרבה תפריטים ברשת וגם יש לי רופאה פרטית שנתנה לי מידע וליווי אבל הראייה שלך היתה שונה והיה לי חשוב בעיקר למהלך הדרך לשאול שאלות כשפתאום לראשונה הסוכר קפץ או היה היפו. היכולת לסמס לך ולקבל תשובה הרגיעה אותי מיד. ואני אפילו לא טיפוס לחוץ אבל הזמינות מאוד עזרה לי. ההרגעה שגם אם קופץ מדיי פעם הכל בסדר והפרופורציות בשמירה על התפריט והערכים גרמו לתהליך להיות נסבל ומרגיע.

בהתחלה לקחתי את זה מאוד הדוק ומחייב ולאט לאט בזכותך ראיתי שאפשר גם לנסות ולאפשר לעצמי למשל גלידה שהיתה אחד החשקים הגדולים. האיפשור הזה והליווי שלך תרמו לי. הרגיעו. איפשרו לתהליך להיות קל יותר.
שמחתי גם שהיית איכפתית ועם יד על הדופק כשאני ״נעלמתי״ והוספת לי עוד ידע וכיוונים כדי להקפיד לשמור עליי 🙂
אחרי הייעוצים הרגשתי שאני יכולה לאפשר לעצמי יותר וגם מבינה יותר איך דברים עובדים (פירות עם אגוזים בגלל השומן שסופח למשל).
או הגלידה כפי שציינתי.
יעל דורון-יבין

נופר כותבת:

פניתי אליך מאחר והייתי צריכה דיאטנית לבניית תפריט עקב סכרת הריון ובקופה לא היו תורים. ביררתי דרך 2 חברות דיאטניות ושתיהן קיבלו המלצה עלייך.
עזרת לי מאוד! קודם כל הרגעת אותי והקשבת לי! בנית לי תפריט מגוון תוך הקשבה לצרכים שלי.
לאחר המפגשים שלנו קיבלתי כוחות להמשיך בדיאטה:) והרגשתי שנתת לי ארגז כלים להתמודד עם התקופה הזאת של הסכרת הריון. תודה!
נופר לוי אנג'ל